روشهای سئو برای تبدیل کاربر به مشتری

همیشه یکی از مهمترین اهداف سایتها جذب ترافیک بوده، اما به نظرتون چه عواملی میتونن این ترافیک رو به کاربرهای دائمی و بعد به خریدار و نهایتا به مشتریهای وفادار تبدیل کنند؟
بهبود رتبه سئو و به حداکثر رسوندن ترافیک وب میتونه گرون و زمان گیر باشه اما با بکارگیری نکات تبدیل به مشتری میتونید این کار رو به شیوه ای اثرگذار انجام بدید. صفحه ای که نتونه فروش داشته باشه، به هدف خودش نرسیده.
اگه کسر کمی از بازدیدکننده ها خرید کنند، تعداد بازدیدهای صفحه هر چقدر هم که باشه اثر زیادی ندره، اما خوشبختانه میتونید با بکارگیری یه سری روشها، این نسبت رو تغییر بدید و نرخ تبدیل به مشتریتونو زیاد کنید. این روشها به رشد و دیده شدن کسب و کارتون هم کمک میکنند.

هر چه سریعتر … اثری خوبی روی بازدیدکننده های سایتتون بذارید

تو تأثیرگذاری سایت روی بازدیدکننده ها، سرعت مهمه. سرعت سایت شما اثر زیادی روی موفقیت تبدیل مشتریهاتون میذاره. بطوری که حتی ۱ ثانیه تأخیر میتونه تا ۷% نرخ تبدیل به مشتری رو کاهش بده!
وب سایتهای شرکتهای بزرگ با سرعت نور لود میشن و از این کار هدفی رو دنبال میکنند. قتی سرعت سایتتون بالا باشه، اثر مهمی روی تبدیل مشتریهاتون میذاره.
اکثریت کاربرهایی که برای بار اول وارد سایتتون شده اند، ظرف کمتر از ۱۰ ثانیه سایتتونو ترک میکنند. یعنی زمان محدودی برای اثرگذاری دارید. به این منظور میتونید از یه سرفصل اثرگذار کمک بگیرید و صفحات فرود بیشتری درست کنید.
وقتی کاربرها صفحه اصلی یا یکی از صفحات فرودتونو سرچ کنند، باید فورا به مزایای استفاده از محصولات و خدمات شما پی ببرند. باید بتونید نشون بدید که برتر از رقباتون هستید و به نفعشونه که شما رو برای خرید انتخاب کنند. در ضمن باید این کارو سریع انجام بدید، قبل از اینکه کاربر پنجره رو ببنده.